Verzekeringsmakelaars in de regio Limburg  
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...





 
Verzekeringsmakelaars in de regio Limburg

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |



Jaeken S Zakenkantoor
Zavelstraat 32
3520 Zonhoven

T: 011 - 811361
F: 011 - 811361

E: stefan.jaeken@scarlet.be




Jan Lemmens NV
Boogschuttersstraat 9
3960 Bree

T: 089 - 464646
F: 089 - 464646

E: lemmens.jan@skynet.be


Janssen NV
Bleumerpoort 2
3680 Maaseik

T: 089 - 560702
F: 089 - 562319
M: 0477 - 461025

E: verzekeringen@janssennv.be


Janssis
Kennedylaan 2
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 684420
F: 011 - 672662

E: benny@janssis.be


Jardin G
Hoogdorpsstraat 64
3570 Alken

T: 011 - 312245
F: 011 - 593639
M: 0476 - 235264

E: guy.jardin@telenet.be


Jeunen Verzekeringskantoor BVBA
Laatgoedstraat 59
3600 Genk

T: 089 - 353893
F: 089 - 308882
M: 0475 - 423893

E: jeunen@portima.be


Johan Geurts GVK NV
Weg naar As 269
3600 Genk

T: 089 - 329595
F: 089 - 819275

E: info@johangeurts.be


Jooken
Hentjenslaan 13
3511 Kuringen

T: 011 - 251819
F: 011 - 251698
M: 0473 - 858804

E: ernest.jooken@gmail.com


Jovimaas
Koninginnelaan 66
3630 Eisden

T: 089 - 770680
F: 089 - 770681

E: jovimaas@thomassen.be


Kantoor Feyen-Custers & Co NV
Torenstraat 2
3670 Meeuwen

T: 011 - 792214
F: 011 - 793063

E: feyen-custers@dvvlap.be


Kantoor Grevenbroek BVBA
Meester Saklaan 2
3930 Achel

T: 011 - 641875
F: 011 - 665018

E: centea@kantoorgrevenbroek.be


Kantoor Ivo Reggers NV
Tongersesteenweg 11
3770 Riemst

T: 012 - 392526
F: 012 - 392556

E: ivo.reggers@pandora.be


Kantoor Renť Vandenryt
Bosheidestraat 29
3560 Lummen

T: 011 - 426098

E: renevandenrijt@yahoo.com


Kantoor Timmermans-Leijssen Bart
Brugstraat 4
3740 Bilzen

T: 089 - 411257
F: 089 - 417878

E: timmermans.kantoor@recordbank.be


Kantoor Vanvinckenroye
Koning Albertlaan 51
3910 Neerpelt

T: 011 - 661169
F: 011 - 661169

E: vanvinckenroye@recordbank.be


KBC Verzekeringen Camps-Boven
Diesterstraat 35
3980 Tessenderlo

T: 013 - 674868
F: 013 - 670017

E: kantoor.camps.boven@verz.kbc.be


Kellens Roger
Jesserenstraat 55
3840 Jesseren

T: 012 - 742018
F: 012 - 742018

E: axa@jesseren.be


Kindermans Kantoor
Nieuwe Steenweg 8
3870 Heers

T: 011 - 485830
F: 011 - 484695

E: info@kindermans-kantoor.be


Kuppens L
Generaal de Krahestraat 157
3970 Leopoldsburg

T: 011 - 348676

E: kuppens.verzekeringen@skynet.be


Kwanten & Hulsbosch BVBA
Thomas Watsonlaan 25-1
3930 Achel

T: 011 - 662243
F: 011 - 662967
M: 0476 - 459617

E: tanja.kwanten@verz.kbc.be


Landbouwkrediet Tongeren
Piepelpoel 15
3700 Tongeren

T: 012 - 233656
F: 012 - 393688

E: agentschap.tongeren@landbouwkredi..


Landwaarts
Dieplaan 57-59
3600 Genk

T: 089 - 323080
F: 089 - 323082

E: info@landwaarts.be


Landwaarts Verzekeringen
Scholtisplein 11
3680 Neeroeteren

T: 089 - 864525
F: 089 - 867667

E: info@landwaarts.be


Landwaarts Verzekeringen
Heerstraat 28
3910 Neerpelt

T: 011 - 644868
F: 011 - 802074

E: info@landwaarts.be


Laval BVBA
Visťsteenweg 145
3770 Zichen-Zussen-Bolder

T: 012 - 456873
F: 012 - 456874

E: laval.zzb@skynet.be


Lemmens & Co
Everselkiezel 63
3550 Heusden

T: 011 - 432882
F: 011 - 455098

E: lucien.lemmens@dvvlap.be


Lemmens Zakenkantoor BVBA
Tienschuur 19
3530 Helchteren

T: 011 - 531650
F: 011 - 531660

E: f.lemmens@portima.be


Leyssen BVBA
Bleekstraat 13
3930 Achel

T: 011 - 647386

E: leyssen.vanmoorsel@skynet.be


Leyssen J.
Stad 42
3930 Hamont

T: 011 - 622448
F: 011 - 622607

E: jos.leyssen@verz.kbc.be


Limbrassur
Steenweg 59
3870 Heers

T: 011 - 482161
F: 011 - 482162

E: kantoor.limbrassur.nv@verz.kbc.be


Limbrassur NV
Tiensesteenweg 78
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 674894
F: 011 - 684283

E: kantoor.limbrassur.nv@verz.kbc.be


Liva Bank & verzekeringen BVBA
Clockemstraat 8
3800 Sint-Truiden


E: libens-vandenrijt@recordbank.be


Lommels Zakenkantoor BVBA
Gestelsedijk 47
3920 Lommel

T: 011 - 544908
F: 011 - 546357

E: info@lzk.be


Louwet & Partners Zakenkantoor BVBA
Koersel Dorp 59
3582 Koersel

T: 011 - 432817
F: 011 - 424815

E: info@zakenkantoor-louwet.be


Lowette Pol
Sint-Truidersteenweg 37
3700 Tongeren

T: 012 - 234904
F: 012 - 235661

E: pol.lowette@pollowette.be


Maaslands Zakenkantoor Bekkers
Rijksweg 165
3630 Eisden

T: 089 - 764485
F: 089 - 766505

E: mzbekkers@skynet.be


Machon ImmobiliŽn en FinanciŽn NV
Molenweideplein 17
3620 Lanaken

T: 089 - 718282
F: 089 - 714589

E: info@machon.be


Maes Gert
Zolderse Kiezel 46
3511 Kuringen


E: gert.maes@verz.kbc.be


MAES Gert BVBA
Grote Baan 101
3511 Kuringen

T: 011 - 250454
F: 011 - 255615

E: gert.maes@verz.kbc.be


Maes JoŽl Zakenkantoor
Joseph Smeetslaan 105
3630 Maasmechelen

T: 089 - 760383
F: 089 - 761155

E: joel.maes@portima.be


Makelaarskantoor J. Lucien Jacobs VOF
Windmolenstraat 60
3500 Hasselt

T: 011 - 226303
F: 011 - 231542

E: lucien-jacobs@euphonynet.be


Manshoven M
Hertenstraat 12a
3830 Wellen

T: 012 - 744053
F: 012 - 744719

E: marcel.manshoven@pandora.be


Marc Baeten & Co
Kerkstraat 12
3930 Hamont

T: 011 - 446830

E: info@marcbaeten.be


Maris Verzekeringen-Leningen
Dorpsstraat 68
3520 Zonhoven

T: 011 - 813226
F: 011 - 823030

E: maris.verzekeringen@portima.be


Martens Luc
Nieuwe Kuilenweg 4
3600 Genk

T: 089 - 358357

E: lumassur@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |


 


Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?