Verzekeringsmakelaars in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1000)
Brussel (408)
Henegouwen (698)
Limburg (505)
Luik (602)
Luxemburg (184)
Namen (276)
Oost-Vlaanderen (854)
Vlaams-Brabant (569)
Waals-Brabant (232)
West-Vlaanderen (816)


 

Verzekeringsmakelaars in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 23 |


P.I.M.
De Loock 1
2970 Schilde

T: 03 - 3833184
F: 03 - 3841777

E: pim@snyers.net

Paeschen Staf BVBA
Stalpaart 10
2440 Geel

T: 014 - 564242
F: 014 - 581526

E: info@paeschen.be

ParkassurantiŽn
Paulus Beyestraat 40
2100 Deurne

T: 03 - 3259110
F: 03 - 3259101

E: info@parkassur.be

Peeters Consulting Adviesbureau
Drie Eikenstraat 7
2200 Noorderwijk

T: 014 - 262683
M: 0478 - 336524
F: 014 - 728912

E: peeters.consulting@belgacom.net

Peeters Stan BVBA
Bredabaan 413
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6699139
F: 03 - 6698225

E: stan.peeters@dvvlap.be

Peeters Verzekeringen NV
Pas 96
2440 Geel

T: 014 - 584447
F: 014 - 582404

E: info@verzekeringenpeeters.be

Peeters Zakenkantoor BVBA
Baeske Broeckstraat 27
2221 Booischot

T: 015 - 222014
F: 015 - 225595

E: peeters.zakenkantooe@recordbank.be

Pelsmakers Zakenkantoor BVBA
Dorp 59
2288 Bouwel

T: 014 - 500017
F: 014 - 500828

E: info@pelsmakers.be

Philipsen Andrť
Cardijnstraat 33
2400 Mol

T: 014 - 318051
F: 014 - 313452

E: kantoor.philipsen@portima.be

Pluys Zakenkantoor BVBA
Herenthoutseweg 67
2200 Herentals

T: 014 - 212891
F: 014 - 218314

E: pluys.ppb@portima.be

PRO-Verzekeringen BVBA
Ring 70
2200 Noorderwijk

T: 014 - 261282
F: 014 - 261008

E: pro-verzekeringen@s-team.be

Proteas Verzekeringen
Schuttershofstraat 37
2330 Merksplas

T: 014 - 633581
F: 014 - 635869

E: info@proteas.be

Proteas Verzekeringen CVBA
Parklaan 124
2300 Turnhout

T: 014 - 438848
F: 014 - 438636

E: info@proteas.be

Raymakers Frank (onafhankelijk verzekeringsmakel) BVBA
Antwerpsesteenweg 302
2390 Westmalle

T: 03 - 3124460
F: 03 - 3120770

E: frank@raymakers.be

Record Bank - De Laet Jos Verzekeringen
Jozef Reusenslei 119
2150 Borsbeek

T: 03 - 3210703
F: 03 - 3226597

E: delaet@recordbank.be

Reeskens Zakenkantoor
Oude Steenweg 94
2530 Boechout

T: 03 - 4540608
F: 03 - 4542418

E: reeskens@recordbank.be

Reussens-Cools NV
Veldlei 13
2970 's Gravenwezel

T: 03 - 6851107
F: 03 - 6853565

E: rudi.reussens@skynet.be

RIG-Verzekeringen BVBA
Doornstraat 159
2610 Wilrijk

T: 03 - 8278518
F: 03 - 8278518

E: rig-ron-gerris@skynet.be

Rijmenants Nico
Kapelseweg 168
2811 Leest

T: 015 - 344126
M: 0497 - 220017
F: 015 - 344126

E: nicorijmenants@hotmail.com

Roelans Marc BVBA
Grote Baan 105
2235 Hulshout

T: 015 - 224135
F: 015 - 225498

E: marc.roelans@dvvlap.be

Rombauts Advieskantoor BVBA
Dorp 24
2820 Bonheiden

T: 015 - 509550
F: 015 - 509559

E: rombauts@recordbank.be

Roy-Assur NV
Desguinlei 160
2018 Antwerpen

T: 03 - 2370140
F: 03 - 2169385

E: info@roy-assur.be

Roycon BVBA
Sprinkhaanveldestraat 2
2150 Borsbeek

T: 03 - 3665168

E: p.reyniers@skynet.be

Rupel Assur
Noeverselaan 2a
2850 Boom

T: 03 - 8448434
F: 03 - 8447805

E: info@rupelassur.be

Rylant & Co BVBA
Michel Willemsplein 9-10
2610 Wilrijk

T: 03 - 8288403
F: 03 - 8271964

E: jean@rylant.be

Saint-Pol-De Leeuw BVBA
Kapellensteenweg 203
2920 Kalmthout

T: 03 - 6667365
F: 03 - 6660640

E: verz.saintpol@skynet.be

Schellekens Danny BVBA
Kerkstraat 41
2340 Vlimmeren

T: 03 - 3116611
F: 03 - 3092219

E: danny.schellekens@verz.kbc.be

Schellekens R.
Jozef Hendrickxstraat 56
2900 Schoten

T: 03 - 3255268
M: 0498 - 120107

E: dknr-consulting@hotmail.com

Schueremans Verzekeringen
Itegemse Steenweg 142
2270 Herenthout

M: 0478 - 494493

E: info@schueremans.be

SDS Groep
Heuvelplein 1
2910 Essen

T: 03 - 6900190
F: 03 - 6900191

E: essen@groepsds.be

Sellenslagh-Bammens bvba
Hoogstraat 47
2800 Mechelen

T: 015 - 433768

E: info@sellenslagh.be

Sergassur
Granaatstraat 13
2600 Berchem

T: 03 - 2305017
M: 0475 - 301300
F: 03 - 2810692

E: c.v.sergassur@skynet.be

Sestig W
Sint-Benedictusstraat 65
2640 Mortsel

T: 03 - 4496347
F: 03 - 4498263

E: walter.sestig@skynet.be

Simonis & Co BVBA
Korenmarkt 55
2800 Mechelen

T: 015 - 411283
F: 015 - 418307

E: simonis@portima.be

Smet & co BVBA
Bredabaan 25
2520 Oelegem

T: 03 - 3850855
M: 0475 - 450457
F: 03 - 3834954

E: verzekeringen@oelegem.be

Smits G
Voshollei 63
2930 Brasschaat

T: 03 - 6518657
F: 03 - 6520045

E: guys@assurnet.net

Sociaal Advies NV
Lindelei 11
2620 Hemiksem

T: 03 - 8877506
F: 03 - 8870043

E: frans.devos@portima.be

Sociaal Dienstbetoon BVBA
Gemeenteplaats 41
2620 Hemiksem

T: 03 - 8774477
F: 03 - 8774476

E: rudi.cauwenberghs@portima.be

Soli L NV
Wijngaardstraat 19
2800 Mechelen

T: 015 - 414819
F: 015 - 424092

E: solinv@portima.be

Spiessens & Partners BVBA
Guido Gezellelaan 101
2870 Puurs

T: 03 - 8892057
M: 0475 - 684761
F: 03 - 8899315

E: erwin.spiessens@verz.kbc.be

Steenackers BVBA
Heiblok 27
2460 Kasterlee

T: 014 - 852313
F: 014 - 237633

E: steenackers@recordbank.be

Steinbach
Quinten Matsijslei 45
2018 Antwerpen

T: 03 - 2314800
F: 03 - 2341807

E: info@steinbach.be

Stubbe Jos NV
Huibrechtstraat 1
2500 Lier

T: 03 - 4801665
F: 03 - 4880665

E: zakenkantoor@josstubbe-nv.be

Sus Turelinckx gcv
Klein Ravels 1
2380 Ravels

T: 014 - 658711
F: 014 - 656286

E: s.turelinckx@dlbank.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 23 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?